Blog Image

traffoto
/

Serdecznie zapraszamy na tegoroczne sesje Zimowe!! :) W tym sezonie będą nowe stylizacje, świąteczne scenki oraz bożonarodzeniowe gadżety! Mile widziane dzieci w każdym wieku, rodzeństwa, całe rodziny, pary zakochanych, grupy przyjaciół i wszyscy co mają ochotę zrobić sobie wyjątkową pamiątkę w ten magiczny czas. Wszelkie szczegóły sesji dostępne są na facebooku - w wydarzeniu na stronie - https://www.facebook.com/events/129831720994468/?ti=cl Zapisać na sesję można się przez facebooka, telefonicznie bądź meilowo.

traffoto
/

Sesja kobieca to coś co uskrzydli każdą kobietę :) Cudowna Beatka jest tego dowodem! Pełna uśmiechu, młodzieńczej energii, zapału i pomysłów pozowała do zdjęć. Współpraca pomiędzy czterema kobietami: Magdą - makijażystką, Justyną - fryzjerką wraz z ubraniami z jej Butiku Suntina, fotografem -Pauliną z Traffoto i modelką - Beatką, zaowocowała tymi genialnymi zdjęciami :)

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

traffoto
/

Uroczystość ślubna Agnieszki i Pawła odbyła się pięknego wiosennego dnia w Kościele Ewangelicko-Augsburskim w Jaworzu a zabawa weselna w Restauracji Wirtuozeria na Błoniach. Wybuchowa mieszanka gości z Poznania, Krakowa i Śląska dała niesamowity popis na parkiecie, gdzie nawet swój wydźwięk miała kapela Góralska w prezencie ślubnym od chrzestnej.

Bądź na bieżąco!

Subskrybuj nasze profile w mediach społecznościowych.